O firmie

SENSIS – Polska marka obecna na rynku od 2008 roku, powstała z myślą o kobietach ceniących sobie zarówno styl i wygodę.

Nasza historia bierze swój początek od uruchomienia w 2008 r. nie dużej szwalni zatrudniającej 6 osób, zakład miał zaledwie 60 m2 Od samego początku założyliśmy ceł że nasze produkty będą najlepszej jakości , o nie banalnym wzornictwie , wykonane staranie z wysokojakościowych dzianin wyprodukowanych wyłącznie w Polsce.

Z każdym rokiem nasza oferta stawała się coraz bogatsza, nie tylko o piżamy, koszule , szlafroki ale również o odzież domowa, w której każda kobieta po ciężkim dniu pracy może poczuć się komfortowo. Naszym celem jest tworzenie marki modnej, nowoczesnej i rozpoznawalnej. Wizerunek budujemy nie tylko o parciu o produkty , ale także o miejsca, o ludzi które je tworzą a przede wszystkim o wyznawanie wartości , którymi są dla nas szacunek i uczciwość.

Ciągły rozwój firmy sprawił , że w 2018 roku przeprowadziliśmy na własny zakład o pow. 2 500 m2 ,przez cały czas inwestujemy w nowoczesne wyposażenie szwalni, tworząc tym samym jak najlepsze warunki pracy.

Obecnie Sensis to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek oferująca bieliznę nocna. Ciężka praca, dążenie do celu małymi krokami, przez mnóstwo trudności przerodziło się w wielkie marzenie o rodzinnym przedsiębiorstwie zdobywającym uznanie dzięki wyrobom najwyższej jakości.

Szyjemy w Polsce, z dumą to podkreślamy !